Σύμφωνα με ανακοίνωση της Περιφέρειας Ηπείρου παρακάτω θα δείτε όλους τους υποψηφίους του συνόλου των κομμάτων που συμμετέχουν στην εκλογική διαδικασία της 6ης Μαϊου 2012 για την εκλογική περιφέρεια Ιωαννίνων συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων : α. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑ.ΣΟ.Κ): 1   . ΚΑΣΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ  2   . ΚΙΤΣΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ  3   . ΝΤΟΥΛΙΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ (ΠΕΡΣΗ) του ΟΡΕΣΤΗ  4   . ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ  5   . ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ   6   . ΦΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  7   . ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ.     β. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ): 1   . ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ – ΜΙΣΕΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  2   . ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ  3   . ΜΗΤΡΟΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΟΥΛΑ) του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ  4   . ΣΙΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  5   . ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  6   . ΤΣΙΑΛΙΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  7   . ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ.  γ. Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας: 1   . ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ  2   . ΕΞΑΡΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΑΚΟΣ) του ΘΕΟΦΑΝΗ  3   . ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ  4   . ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  5   . ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  6   . ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΟΛΓΑ (ΟΛΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  7   . ΤΣΩΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ. δ. ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ (ΛΑ.Ο.Σ.): 1   . ΓΚΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  2   . ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ  3   . ΖΙΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΓΩ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ  4   . ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ  5   . ΤΖΙΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 6   . ΤΣΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  7   . ΤΣΟΥΛΦΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ.  ε. ΣΥΡΙΖΑ ΕΝΩΤΙΚΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ Συνασπισμός της Αριστεράς, των Κινημάτων και της Οικολογίας – Ανανεωτική Κομμουνιστική και Οικολογική Αριστερά – Διεθνιστική Εργατική Αριστερά -Ένωση Δημοκρατικού Κέντρου – Κίνηση Ενεργών Πολιτών – Κίνηση για την Ενότητα Δράσης της Αριστεράς – Κόκκινο – Κομμουνιστική Οργάνωση Ελλάδας – Οικοσοσιαλιστές Ελλάδας – Ομάδα Ριζοσπαστικής Αριστεράς ΡΟΖΑ -Σοσιαλιστική Αριστερά:  1   . ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ  2   . ΓΟΔΕΒΕΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  3   . ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  4   . ΚΑΣΤΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  5   . ΜΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  6   . ΜΠΑΣΙΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  7   . ΣΠΕΓΓΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ.   στ. ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ – ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ: 1   . ΣΙΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.  ζ. Κόμμα Πειρατών Ελλάδας: 1   . ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ η. ΚΙΝΗΜΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ: 1   . ΓΚΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΗΤΑ  θ. ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ συνεχιστών του ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ: 1   . ΚΑΡΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.   ι. ΟΑΚΚΕ-Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ: 1   . ΚΩΤΣΑΔΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ  ια. Σύνδεσμος Εθνικής Ενότητας: 1   . ΒΟΥΡΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  2   . ΜΑΛΕΣΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  3   . ΜΠΟΥΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  4   . ΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ  5   . ΣΙΑΡΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ.  ιβ. ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ -ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. – Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικήςΑριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας:   1   . ΑΣΠΡΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΩΜΑ   2   . ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  3   . ΖΗΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  4   . ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  5   . ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΓΙΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ  6   . ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ  7   . ΣΥΝΔΡΕΒΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ. ιγ. ΚΚΕ (μ-λ) – Μ-Λ ΚΚΕ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ: 1   . ΓΡΑΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ  2   . ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  3   . ΚΟΥΤΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  4   . ΜΠΟΥΤΣΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ  5   . ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  6   . ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ιδ. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.): 1   . ΓΡΟΛΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ  2   . ΚΟΛΙΟΥ ΞΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ.   ιε. Δημοκρατική Συμμαχία ΝΤΟΡΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ: 1   . ΓΕΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ   2   . ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   3   . ΔΕΒΕΛΕΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   4   . ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  5   . ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  6   . ΤΣΙΛΙΚΗ-ΛΕΦΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  7   . ΤΥΡΟΥ-ΟΥΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ.  ιστ. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ: 1   . ΓΚΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  2   . ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ  3   . ΚΟΥΡΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  4   . ΜΠΛΙΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  5   . ΜΠΟΥΤΖΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ  6   . ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ.    ιζ. Δημοκρατική Αριστερά: 1   . ΓΚΟΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  2   . ΖΑΨΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  3   . ΜΑΤΙΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  4   . ΣΙΑΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  5   . ΣΚΟΠΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  6   . ΣΟΦΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  7   . ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ.  ιη. Δράση – Φιλελεύθερη Συμμαχία (Δράση – Φιλελεύθερη Συμμαχία): 1   . ΚΥΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  2   . ΜΑΚΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  3   . ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ.  ιθ. Δημιουργία, ξανά: 1   . ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  2   . ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ.  κ. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ: 1   . ΑΛΕΞΕΛΗΣ ΚΟΡΝΗΛΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ  2   . ΜΠΑΚΑΔΗΜΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΓΑΘΟΚΛΗ  3   . ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΩΜΑ.  κα. ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ: 1   . ΒΑΪΜΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ  2   . ΔΗΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  3   . ΜΠΟΥΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  4   . ΝΤΟΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ  5   . ΤΣΑΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  6   . ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΡΗΓΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ. κβ. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ: 1   . ΓΙΑΝΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  2   . ΖΕΡΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  3   . ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  4   . ΜΠΙΜΠΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  5   . ΤΣΑΓΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ.  κγ. ΟΧΙ (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ): 1   . ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΑΒΒΑ.  κδ. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ: 1   . ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ  2   . ΔΕΛΗ ΚΟΥΡΑ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ  3   . ΚΑΡΑΜΠΑΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΜΑΡΘΑ (ΖΕΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ  4   . ΜΠΙΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  5   . ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  6   . ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  7   . ΧΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ.

Δ.  Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας

α. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑ.ΣΟ.Κ)

1   . ΔΗΜΑΣ ΠΥΡΡΟΣ του ΒΙΚΤΩΡΟΣ

2   . ΓΕΝΗΜΑΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3   . ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ

4   . ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5   . ΣΤΑΜΑΔΙΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6   . ΤΣΑΥΤΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

7   . ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

8   . ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΜΙΧΑΗΛ

9   . ΓΚΑΣΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

10. ΠΑΝΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11. ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

β. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)

1   . ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΑ

2   . ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3   . ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

4   . ΚΟΝΟΦΑΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5   . ΣΑΛΗ-ΠΑΠΑΣΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6   . ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7   . ΣΟΥΚΟΥΛΗ-ΒΙΛΙΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8   . ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

9   . ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

10. ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

11. ΛΥΓΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12. ΤΣΟΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

γ. Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας

1   . ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2   . ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3   . ΧΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4   . ΜΠΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

5   . ΖΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΓΟΥΡΟΥ– ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6   . ΜΑΪΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7   . ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8   . ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΕΡΑ) του ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΥ

9   . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

10. ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

11. ΣΚΥΛΛΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΗΛΙΑ

12. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

δ. ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ (ΛΑ.Ο.Σ.)

1   . ΚΥΡΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2   . ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3   . ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4   . ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

5   . ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΥΠΑ

6   . ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7   . ΧΑΡΙΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8   . ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

9   . ΔΕΣΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

10. ΓΕΡΜΑΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΑ του ΡΗΓΑ

11. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

12. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ε. ΣΥΡΙΖΑ ΕΝΩΤΙΚΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ Συνασπισμός της Αριστεράς, των Κινημάτων και της Οικολογίας – Ανανεωτική Κομμουνιστική και Οικολογική Αριστερά – Διεθνιστική Εργατική Αριστερά -Ένωση Δημοκρατικού Κέντρου – Κίνηση Ενεργών Πολιτών – Κίνηση για την Ενότητα Δράσης της Αριστεράς – Κόκκινο – Κομμουνιστική Οργάνωση Ελλάδας – Οικοσοσιαλιστές Ελλάδας – Ομάδα Ριζοσπαστικής Αριστεράς ΡΟΖΑ -Σοσιαλιστική Αριστερά)

1   . ΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2   . ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΑΝΩ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3   . ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4   . ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5   . ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6   . ΚΑΜΤΣΙΔΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7   . ΚΟΥΒΕΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8   . ΣΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9   . ΣΒΙΓΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

10. ΣΑΚΕΤΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

11. ΒΑΪΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  (ΝΤΙΝΑ) του ΘΩΜΑ

12. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ  (ΣΤΑΘΗΣ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

στ. ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ συνεχιστών του ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ

1   . ΚΟΥΡΓΙΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2   . ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3   . ΚΡΟΝΤΗΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4   . ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5   . ΣΚΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6   . ΖΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

ζ. Σύνδεσμος Εθνικής Ενότητας

1   . ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗ ΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2   . ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3   . ΚΟΥΡΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

4   . ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5   . ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

6   . ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7   . ΣΥΡΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8   . ΚΟΣΚΙΝΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

η. ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ -ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. – Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικήςΑριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας

1   . ΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

2   . ΒΕΡΝΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

3   . ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4   . ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΣΥΛΒΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

5   . ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

6   . ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

7   . ΠΑΠΑΔΕΔΕ ΦΛΩΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ

8   . ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

9   . ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

10. ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΡΣΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

11. ΦΕΛΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

12. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

θ. Δημοκρατική Συμμαχία ΝΤΟΡΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

1   . ΜΠΗΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2   . ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

3   . ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

4   . ΠΑΛΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΥ

5   . ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

6   . ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

7   . ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΟΛΓΑ-ΕΛΠΙΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8   . ΚΑΜΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

9   . ΚΛΕΙΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΛΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10. ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΦΑΙΔΩΝΑ

11. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ι. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1   . ΚΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2   . ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3   . ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ια. Δημοκρατική Αριστερά

1   . ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

2   . ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3   . ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΛΟΠΙΔΑ

4   . ΚΟΤΑΜΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5   . ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6   . ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  (ΠΟΠΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7   . ΜΠΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

8   . ΓΚΟΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9   . ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

10. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

11. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

12. ΛΙΒΑΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΥ

ιβ. Δράση – Φιλελεύθερη Συμμαχία (Δράση – Φιλελεύθερη Συμμαχία)

1   . ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2   . ΠΡΟΚΟΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3   . ΞΑΦΑ ΜΙΡΑΝΤΑ του ΗΛΙΑ

4   . ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5   . ΠΟΥΣΚΟΥΡΗ ΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

6   . ΜΠΟΥΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

7   . ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8   . ΣΙΓΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

9   . ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ιγ. δημιουργία, ξανά!

1   . ΤΣΑΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2   . ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ

3   . ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

4   . ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5   . ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6   . ΚΑΤΡΑΟΥΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7   . ΜΩΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

8   . ΤΕΡΤΙΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

9   . ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΕΡΙΕΤΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

10. ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΜΟΝΑΧΟΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ

12. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ιδ. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ

1   . ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ

2   . ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΔΑΝΙΗΛ

3   . ΡΕΘΥΜΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4   . ΠΙΤΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5   . ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ

6   . ΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

7   . ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΑΔΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

8   . ΓΚΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

9   . ΚΑΡΚΑΣΙΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΤΣΗ

10. ΛΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

11. ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12. ΚΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ιε. ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ

1   . ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ

2   . ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3   . ΤΣΑΚΛΑΓΚΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ

4   . ΚΟΤΣΟΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5   . ΚΟΥΜΠΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΧΑΛΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6   . ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ του ΜΙΧΑΛΗ

7   . ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8   . ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9   . ΜΠΙΜΠΑΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

10. ΛΕΜΠΕΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

12. ΔΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ιστ. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1   . ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ

2   . ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3   . ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4   . ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ιζ. ΟΧΙ

(ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ)

1   . ΧΑΤΖΗΠΕΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2   . ΣΠΕΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

3   . ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4   . ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΔΑΦΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5   . ΔΑΜΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6   . ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7   . ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ

8   . ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9   . ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΦΑΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

10. ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11. ΦΕΛΕΣΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

12. ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ιη. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ

1   . ΚΟΥΪΚ ΤΕΡΕΝΣ – ΣΠΕΝΣΕΡ- ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΑ

2   . ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3   . ΣΤΑΝΩΤΑΣ – ΤΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

4   . ΖΑΠΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5   . ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

6   . ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΑΣΩΝΑ

7   . ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

8   . ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

9   . ΓΙΑΜΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

10. ΣΤΑΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

11. ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

12. ΤΣΕΛΕΝΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΠΑΝΑΓΗ