Στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Πανηπειρωτικού Εθνικού Αθλητικού Κέντρου Ιωαννίνων βρέθηκε χθες η αρμόδια επιτροπή Ελέγχου Αθλητικών Εγκαταστάσεων, προκειμένου να πραγματοποιήσει τον καθιερωμένο έλεγχο εκεί όπου προπονείται ο ΠΑΣ Γιάννινα.Εκεί εκτός από την επιτροπή έδωσε και ο Αντιπρόεδρος του ΠΕΑΚΙ,Στέφανος Βασιλειάδης, ο οποίος τους έδειξε τους χώρους και τους έλυσε όποια απορία είχαν. Τέλος, ανάλογος έλεγχος θα γίνει και στους Ζωσιμάδες, που φιλοξενεί τους αγώνες του «Άγιαξ».
In this article:ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ, ΕΛΕΓΧΟΣ, ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΛΕΓΧΟΥ, ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ, ΙΩΑΝΝΙΝΑ, ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ, ΠΕΑΚΙ
![](https://www.gigafm.gr/wp-content/uploads/2018/08/giga-το-μεγαλο-ραδιοφωνο-150x150.png)
Written By user
![](https://www.gigafm.gr/wp-content/uploads/2021/01/giga-white-180.png)
Comments