Ένας τελικός και ένας ημιτελικός ήταν η διπλή επιτυχία που σημείωσε ο Αλέξανδρος Σκορίλας στο Διεθνές Τουρνουά Τένις Κατηγορίας U14, που πραγματοποιήθηκε στα Τίρανα από 20 έως 28 Απριλίου. Συγκεκριμένα, ο 13χρονος αθλητής της Ακαδημίας Αντισφαίρισης Ιωαννίνων έφτασε στον τελικό του Διπλού καθώς και στον ημιτελικό του Μονού, εντυπωσιάζοντας με τις εμφανίσεις του στα γήπεδα της Αλβανίας.
In this article:ΑΚΑΔΗΜΙΑ, ΑΛΒΑΝΙΑ, ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ, ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ, ΕΜΦΑΝΙΣΗ, ΕΠΙΤΥΧΙΑ, ΙΩΑΝΝΙΝΑ
![](https://www.gigafm.gr/wp-content/uploads/2018/08/giga-το-μεγαλο-ραδιοφωνο-150x150.png)
Written By user
![](https://www.gigafm.gr/wp-content/uploads/2021/01/giga-white-180.png)
Comments