Για μια άκομη χρονιά ο Δήμος Άρτας θα συμμετάσχει στην εθελοντική καμπάνια καθαρισμού διεθνούς κλείμακας “Let’s Do It”.
Στο πλαίσιο αυτό ο Δήμος καλεί όλους τους φορείς, συλλόγους καθώς και εθελοντές ώστε να δηλώσουν συμμετοχή στις δράσεις που θα πραγματοποιηθούν την εβδομάδα εθελοντισμού, 27 Μαρτίου με 2 Απριλίου, με αποκορύφωμα τον εθελοντικό καθαρισμό που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 2 Απριλίου. Δηλώσεις συμμετοχής στις δράσεις του Δήμου Αρταίων μπορούν να γίνονται στα τηλέφωνα 2681074615 και στο 6948175132 και στο e-mail [email protected].
In this article:let's do it, Άρτα, Δήμος, εβδομάδα εθελοντισμού, καθαρισμός
![](https://www.gigafm.gr/wp-content/uploads/2018/08/giga-το-μεγαλο-ραδιοφωνο-150x150.png)
Written By user
![](https://www.gigafm.gr/wp-content/uploads/2021/01/giga-white-180.png)
Comments