Το ερχόμενο Σάββατο στις δέκα και μισή το πρωί, στο ξενοδοχείο Du Lac θα πραγματοποιηθεί η Ολομέλεια της παράταξης «Ενότητα Πολιτών- Νέα Γιάννενα».Στη διάρκεια της Ολομέλειας, στην οποία θα παραστούν τα μέλη και φίλοι της παράταξης, θα γίνει ο απολογισμός του δημάρχου και της Δημοτικής Αρχής για την διετία 2011-12.
In this article:ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ, ΔΗΜΑΡΧΟΣ, ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΙΤΩΝ, ΝΕΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ, ΟΛΟΜΕΛΕΙΑ, ΠΑΡΑΤΑΞΗ, Φ.ΦΙΛΛΙΟΣ
![](https://www.gigafm.gr/wp-content/uploads/2018/08/giga-το-μεγαλο-ραδιοφωνο-150x150.png)
Written By user
![](https://www.gigafm.gr/wp-content/uploads/2021/01/giga-white-180.png)
Comments