Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης Θεόδωρος Παπαγιάννης.
Ο Δήμος Β.Τζουμέρκων, το Τμήμα Εικαστικών και Επιστημών της Τέχνης του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, ο Όμιλος Φίλων του Μουσείου Σύγχρονης Τέχνης «Θεόδωρος Παπαγιάννης» και το Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης «Θεόδωρος Παπαγιάννης». Συνδιοργανώνουν το 4ο Συμπόσιο Γλυπτικής από 18 Αυγούστου έως 8 Σεπτεμβρίου 2013 στο χώρο του Μουσείου.
Συμμετέχουν οι γλύπτες: Κώστας Δικέφαλος, Χρήστος Σκαλκώτος, Θανάσης Μπερούτσος, Σπύρος Λισγάρας, Λεωνίδας Χαλεπάς, Θανάσης Μπουκουβάλας, Θεόδωρος Παπαγιάννης
In this article:4ο Συμπόσιο Γλυπτικής 2013, Δήμος Β.Τζουμέρκων, Θεόδωρος Παπαγιάννης, Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης
![](https://www.gigafm.gr/wp-content/uploads/2018/08/giga-το-μεγαλο-ραδιοφωνο-150x150.png)
Written By user
![](https://www.gigafm.gr/wp-content/uploads/2021/01/giga-white-180.png)
Comments