Τα Ιωάννινα επισκέπτεται σήμερα και αύριο Τρίτη ο αναπληρωτής υπουργός Οικονομίας και Ανάπτυξης, Αλέξης Χαρίτσης, με την ευκαιρία της συμπλήρωσης δύο χρόνων διακυβέρνησης του ΣΥΡΙΖΑ.
Ο αναπληρωτής υπουργός, θα συναντηθεί σήμερα με τον περιφερειάρχη Ηπείρου Αλέξανδρο Καχριμάνη, καθώς και με δημάρχους του νομού Ιωαννίνων και αμέσως μετά θα συνομιλήσει με τοπικούς παραγωγικούς και επιστημονικούς φορείς. Στις 8:30 μ.μ., ο κ. Χαρίτσης θα μιλήσει σε ανοιχτή εκδήλωση για τα «Δύο χρόνια ΣΥΡΙΖΑ» στο Hotel du Lac. Αύριο Τρίτη ο κ. Χαρίτσης θα πραγματοποιήσει περιοδεία σε τοπικές επιχειρήσεις και στο Επιστημονικό και Τεχνολογικό Πάρκο Ηπείρου.
In this article:Αλέξανδρο Καχριμάνη, Αλέξης Χαρίτσης, ΣΥΡΙΖΑ, αναπληρωτής υπουργός Οικονομίας και Ανάπτυξης
![](https://www.gigafm.gr/wp-content/uploads/2018/08/giga-το-μεγαλο-ραδιοφωνο-150x150.png)
Written By user
![](https://www.gigafm.gr/wp-content/uploads/2021/01/giga-white-180.png)
Comments